𐌔 Český Těšín SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

V dnešní době je velice jednoduché nechat si vytvořit vlastní webové stránky, ať už pro účel prodeje, či zajímavých informací a diskuzí. Jen se občas nedaří je zviditelnit tak, jak by si sám majitel přál. Každý web totiž potřebuje profesionální péči a SEO optimalizace Český Těšín, aby se dostal na přední příčky vyhledávačů, jako google a seznam, a tím byla zajištěna i dlouhodobá návštěvnost.

Klíčová slova

V těchto případech se máte možnost obrátit na nás a využít naše služby, které provádíme individuálně, dle potřeb klientů, profesionálně, a i když nemáme sídlo v Českém Těšíně, ale o nějaké kilometry dál, tak naše působení to nijak neovlivňuje.

Máte zájem se s námi spojit pro profesionální SEO optimalizace?

To nás velice těší a jsme připraveni vám pomoci na telefonním čísle 724 761 988, a také na emailovém kontaktu michal.kuchar@seolight.cz. Našim cílem je získat pro vás pozice ve vyhledávačích, jako je seznam.cz a google.cz a podpořit návštěvnost vašich stránek.

Co váš web tedy čeká?

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – kompletní kontrola vašeho webu pro případné úpravy a opravy

Návrh klíčových slov – nabídka klíčových slov, která jsou pro vyhledávače i váš web prioritou

Off-page faktory – linkbuilding

Revoluční PR články – texty, které jsou tvořené rukou textařů, a každý z článků je originál. V nich najdete jedno klíčové slovo a jeden odkaz na váš web

Tematické PR články – vyšší efekt a splnění cíle zajišťují texty s konkrétní tematikou, které jsou následně umístěné na konkrétní weby. Zde počítejte s vyšší cenou za článek

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – za výhodnou cenu balíček kompletní péče o váš web

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů