𐌔 Chomutov SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Dostat se do povědomí s nabídkou produktů, či služeb nebývá jednoduché. Strávíte mnoho času reklamou, prezentacemi, oslovováním, až vás napadnou webové stránky. Ale ani to ještě neznamená, že se zákazníci o vás dovědí. Aby vaše stránka dosáhla potřebný úspěch, je zapotřebí SEO optimalizací Chomutov. Nevíte, o co se jedná?

Klíčová slova

Jedná se o zvednutí vašich webových stránek na takovou úroveň, aby byly na předních místech ve vyhledávačích, jako je google.cz a seznam.cz. Postaráme se o vaše požadavky, protože jsme firma SEOlight, která má letitou tradici a nepotřebujete za námi jezdit do Chomutova, to je jenom působiště našich služeb.

Jak se o SEO optimalizace vašich stránek postaráme?

Chápeme, že času je málo, a proto využijte náš telefonický kontakt 724 761 988 nebo kontakt emailový michal.kuchar@seolight.cz, kde vám všechno potřebné vysvětlíme. Vše vyřizujeme na dálku, takže budeme spolupracovat z pohodlí vaší kanceláře, domova, či chaty. Pokud trváte na schůzce osobní, rádi se s vámi setkáme, dle domluvy.

Co tedy můžete očekávat?

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – váš web projde naší kontrolou, sdělíme vám, co by bylo dobré změnit a s vaším souhlasem to rovnou i uděláme

Návrh klíčových slov – klíčová slova nejsou žádná banalita, ale důležitý prvek optimalizací. Slova navrhneme a vy si z nich vyberete

Off-page faktory – linkbuilding

Revoluční PR články – čtenáři mají rádi originální a jednoduché články, ve kterých bude zpětný odkaz na váš web

Tematické PR články – texty rovněž originální, ale daleko efektivnější, účel se zvyšuje

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – kompletní optimalizace webu, včetně úprav za výhodnou cenu

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů