𐌔 Krnov SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Vyhledávače, jako google.cz a seznam.cz jsou plné internetových stránek. Ale mnohé z nich spousta zájemců ani nenajde, protože nemají nastavené SEO optimalizace Krnov. Důležitý nástroj, který pomůže stránky zviditelnit ve vyhledávačích a navýšit návštěvnost stránek.

Klíčová slova

Jestli se, jako majitelé webů potýkáte se stejným problémem, dovolte nám, abychom vám s tím na profesionální úrovni pomohli. Nehledejte nás v Krnově, protože zde nesídlíme, ale počítejte s naším působením i tady.

Chcete využít naše zkušenosti pro SEO optimalizace?

Čekáme na vás na telefonním čísle 724 761 988. Také máte možnost využít kontakt emailový michal.kuchar@seolight.cz. Jen tak málo stačí k tomu, abychom se společně domluvili a dali do pořádku váš web, který bude vidět ve vyhledávačích seznam.cz a google.cz.

Jaký je postup naší práce?

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – vytvoříme pro vás návrhy klíčových slov, které budou totožné s obsahem vašeho webu. Vy si vyberete ta nejvhodnější.

SEO analýza – zhodnotíme váš web a provedeme správná nastavení

Off-page faktory – linkbuilding

Revoluční PR články – kvalita naší práce spočívá i v originálních textech, které vytváříme ručně. Jsou důležité pro vložení zpětných odkazů a klíčových slov a za výhodnou cenu.

Tematické PR články – tento druh textů zvýši pravděpodobnost úspěchu, protože jsou psané pro tematické weby

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – balíček služeb spočívá v pravidelném provádění všech kroků a v konečné fázi věnování se linkbuildingu.

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů