𐌔 Litoměřice SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Nový obchod nebo nově poskytované služby. A k tomu, jako záruka profesionality, patří i webové stránky, které jsou u zákazníků, čím dál, tím více oblíbené. Jenomže, co se dá dělat s tím, aby vaše služby byly pomocí webu viditelné ve vyhledávačích? Jedná se o složitý proces, kterému se říká SEO optimalizace Litoměřice a nemusí být složitý, když jej přenecháte na profesionálech.

seo optimalizace

A v tom se vám nabízí náš profesionální tým, který díky letitým zkušenostem ví, jak má správně web fungovat, a co všechno je potřebné k tomu udělat. Litoměřice sice nejsou sídlem naší společnosti, ale jsou působištěm, díky kterému vyřídíte vše telefonicky, či formou emailu.

Jste připraveni změnit vše k lepšímu přes SEO optimalizace?

Na telefonním čísle 724 761 988 nebo na emailové adrese michal.kuchar@seolight.cz, získáte od nás podrobné informace, domluvíme se na využití služeb, připravíme pro vás cenovou kalkulaci. Našim cílem jsou vyhledávače google.cz a seznam.cz.

Můžeme se následně pustit do práce.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – celý proces začíná klíčovými slovy, která vám navrhneme. Jejich obsah je vytvářený, dle obsahu vašeho webu.

SEO analýza – podrobná kontrola vašeho webu je potřebná z důvodu, abychom odstranili přebytečné nebo přidali chybějící, aby byl zvýšený efekt optimalizací.

Off-page faktory – linkbuilding

Revoluční PR články – ani kvalitní texty nezůstanou na vás. Nabízíme vám ručně psané a originální články, které budou obsahovat klíčové slovo a odkaz.

Tematické PR články – texty na konkrétní téma a pro konkrétní web mají vyšší efekt a služba je proto dražší.

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – všechna nastavení, texty a linkbuilding v jednom balíčku za příjemnou cenu.

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů