𐌔 Správa webu pravidelně a profesionálně

Mít vlastní webové stránky pro svoji firmu, služby, či eshop je již důležitou součástí každé společnosti, či jednotlivce.

Bez webových stránek ztrácí každý podnikatel i fyzická osoba na důvěryhodnosti a je to první, na co se každý klient, či zákazník nebo čtenář zaměří.

podpůrný web

Zkuste si to představit reálně:

Hledáte, například dobrého lékaře, kosmetičku, hotel a využíváte k tomu internet. Najdete nějaké jména, názvy, ale dané osoby, firmy, služby nebo ordinace, nemají buď vůbec žádné webové stránky, nebo nejsou aktualizované, nebo natolik strohé, že ztratíte okamžitě zájem a hledáte dál.

A úspěch najdete u konkurence, která má zajímavý web, všechny informace přehledné a aktuální a dozvíte se všechno, co potřebujete vědět, než dotyčnou osobu, či společnost zkontaktujete.

Už tady začíná vizitka každého podnikatelského subjektu, či jednotlivce.

A to je velká chyba a škoda pro ty, co neberou svůj web vážně.

Ale chybami se člověk učí, a každý nedostatek se dá napravit.

Jak?

V žádném případě nemusíte být na správu webu sami, protože naše firma SEOlight je tu nejen od SEO optimalizací, ale postaráme se i o váš redakční systém, jeho pravidelné doplňování, aktualizování, či různé úpravy, aby bylo vše připravené pro oko zákazníka a Vám přinášelo úspěch.

Postaráme se o přidávání příspěvků, doplňování produktů a služeb, či dalších Vámi zvolených informací.

A jaká je cena?

Sazba za uvedené služby je hodinová, tedy 500,-Kč za hodinu.

Ušetříte spoustu svého drahocenného času, vytvoříte si dobré a důvěryhodné jméno, a každá taková investice Vám zaručeně přinese výsledek v podobě zisku, či zvýšeného počtu návštěvníků.

A co víc, v nás získáte partnera, který se k Vám vždy bude stavět individuálně, profesionálně a udělá pro Vás to nejvyšší maximum.

My vždy víme, co náš zákazník potřebuje, a co slíbíme, uděláme.

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů