𐌔 Šumperk SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Někdy i celkem drobné úpravy dokážou pomoci k tomu, aby vaše webové stránky neměli problém s vyhledávači a počet návštěv uživatelů se spíš navyšoval, než snižoval. Proto jsou tolik důležité profesionálně provedené SEO optimalizace Šumperk.

seo optimalizace

A to naše firma SEOlight umí, protože nejsme na trhu žádní začátečníci, ale tým, který působí na trhu již řadu let a nejen v Šumperku. Naše sídlo je sice v okrese Kutná Hora, ale našemu působení to nijak nebrání, protože k vyřízení a domluvení našich služeb vám stačí telefon a email.

Jak nás tedy pro SEO optimalizace najít?

Jak již bylo zmíněno, stačí nám zavolat na telefonní číslo 724 761 988 nebo využít emailový kontakt michal.kuchar@seolight.cz. Vysvětlíme vám, v čem celý proces optimalizací spočívá a pomůžeme vám získat pozice návštěvníků i místa na google.cz a seznam.cz.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – klíčová slova vám navrhneme na míru pro váš web, aby co nejlépe zabíraly

SEO analýza – váš web nejdříve projdeme, aby bylo odstraněno vše, co by snižovalo efektivitu

Off-page faktory – linkbuilding

Revoluční PR články – texty si rovněž nebudete psát sami, jsou důležité pro zpětné odkazy a klíčové slovo a co článek, to originální práce

Tematické PR články – texty vložené na určité weby, které mají téma, zvyšují efektivitu cíle, takže proto i vyšší cena

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – v pravidelných termínech budeme provádět aktualizace a pracovat s vaším webem za výhodnou cenu

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů