seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvítíme si na Vaši návštěvnost

Co zmůže PPC?

PPC reklamu, tedy reklamu placenou nikoliv za vyvěšení, nýbrž pouze za dosažené výsledky, už dnes využívá na internetu kdekdo. A pokud je tato provozována tak, jak je to žádoucí, lze s její pomocí dosahovat spolehlivých a žádoucích výsledků, tedy lze s její pomocí získat dostatečné potenciální zákazníky. Což ji činí spolu s optimalizací pro internetové vyhledávače zásadní.

Zatímco SEO se tu stará o to, aby byl optimalizovaný web dlouhodobě co nejlépe hodnocen internetovými vyhledávači a objevoval se tu na předních pozicích mezi tím vyhledaným, PPC reklama oslovuje přímo potenciální klienty, kteří jsou na web přivedeni. SEO tak dosahuje výsledků pouze pozvolna a postupně, zatímco díky PPC reklamě lze získat i výrazně vyšší návštěvnost již ve velice krátké době.

Ovšem je nad slunce jasné, že mnozí z našinců nemají, co se online reklamy týká, dostatečné zkušenosti. A proto se nejednou nedaří dosahovat vhodného poměru mezi optimalizací a PPC reklamou. A to znamená negativní vliv na to, čeho se s využitím internetové nabídky dá dosáhnout, web někoho takového nepřináší kýžený efekt. Což se ovšem dá napravit, a to i tehdy, když člověk obětuje nějaký ten čas samostudiu.

PPC reklamu lze využívat i ve vyhledávačích, jako jsou Seznam či Google, i na sociálních sítích typu LinkedIn, Facebook či Instagram. Přičemž v prvním případě dochází k oslovování těch, kdo hledají určitá klíčová slova, zatímco v případě druhém jde přímo o oslovování konkrétních uživatelů podle zadaných parametrů. A tato reklama je velice efektivním nástrojem, který přijde vhod vždy, zejména pak v dobách komplikovaných, jako je naše žhavá současnost.

Jistě, je skutečností, že se za takovou reklamu musí platit, ale vzhledem k tomu, že se u ní platí jen za dosažené výsledky, je tato velice efektivně předkládána publiku, a proto zaujímá ve vyhledávačích ta nejpřednější a snadno objevitelná místa. A ten, kdo ji využije, nejspíše dosáhne svých cílů.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol