I na rychlosti záleží

Ohodnoťte post

Ty tam jsou doby, kdy jsme u nás byli rádi, že internet máme, tedy doby, kdy jsme akceptovali ono neskutečně pomalé připojení přes modem a telefonní linku. Dnes už je to dávná minulost, a ten, kdo by měl něco podobného dnes, by byl pro smích. A nejen proto už dnes na zmíněné připojení nesází snad vůbec nikdo.

Nikdo by už dnes nechtěl čekat, až se mu to hledané na internetu načte, nikdo by neměl tu trpělivost. A když neakceptují pomalé načítání čehokoliv uživatelé internetu, neakceptují to pochopitelně ani internetové vyhledávače. Tyto nástroje, pomáhající lidem najít to, co tito potřebují, tak hodnotí i rychlost načítání stránek, a je to jeden z významných faktorů, který rozhoduje o tom, jak bude odkaz na který web ve vyhledávačích umístěn a nakolik pravděpodobné tedy bude, že si ho internetová veřejnost najde a využije.

A z toho důvodu je zrychlování načítání internetových prezentací i jedním z úkolů, na něž se zaměřuje optimalizace pro internetové vyhledávače. Taková rychlost sice není jediným faktorem, který rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu, ale přesto může například v Googlu znamenat dost.

A jak se při optimalizaci dosahuje zrychlení načítání webových stránek? Možností je hned několik. Třeba namátkou:

Je to tedy vlastně vcelku prosté. Čím méně se toho přenáší a načítá, tím je načítání rychlejší. A čím je toto rychlejší, tím pozitivněji to vnímají vyhledávače, které to vezmou v potaz při svém hodnocení. A proto je i tato záležitost nedílnou součástí SEO.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol