Jak na SEO WordPress

4.4/5 - (7 votes)

Protože WordPress velmi oblíbený a často využívaný redakční systém pro tvorbu webových stránek, je dobré věnovat mu pozornost, co se týče SEO optimalizace. Výhodou u tohoto systému je zejména to, že již ze samotné podstaty je velmi přívětivý k realizaci SEO optimalizace. Navíc je k dispozici nepřeberné množství nástrojů, které dokážou optimalizaci usnadnit. V tomto článku se dozvíte, jakými způsoby můžete zlepšit optimalizaci právě u svých stránek, které máte postavené na platformě WordPress.

Základem jsou správně zvolené pluginy

Pokud nechcete mít se SEO optimalizací starosti, ale přesto ji chcete vyřešit maximálně kvalitně, pak se neobejdete bez určitých znalostí zásad SEO optimalizace. Je to dobré znát podstatu této optimalizace a důvody, proč si na správně nastaveném webu zakládat. Pokud tyto základy již máte zvládnuté, určitě vás zajímá, jak na SEO WordPress.

K jednoduchým úpravám je skvělé využít mnoho různých pluginů, tedy rozšíření, které jsou pro platformu WordPress dostupné. Nejznámějším pluginem neboli modulem je i Yoast nebo také All in SEO. Tyto nástroje si poradí nejenom se základními nastaveními, ale také umožní realizovat i pokročilejší úpravy, bez kterých se správně optimalizovaný web nemůže obejít.

Co mimo jiné zvládne Yoast aneb plugin pro WordPress?

Yoast patří mezi nejznámější pluginy, které se při SEO optimalizaci stránek na bázi WordPress využívají. Rozhodně to však není jediný plugin, ba naopak, existuje jich mnoho dalších. Některé z nich jsou známější, některé naopak méně. Příkladem dalšího, velmi známého, pluginu je i All in SEO. Jde o další velmi zajímavý balíček nástrojů, který dokáže s optimalizací stránek opravdové divy. O tom svědčí i počet stažení, který přesáhl více jak 50 milionů od roku 2007. K dispozici jsou nejenom neplacené verze, ale také placené či verze určené přímo pro SEO specialisty.

Základní zásady, které je třeba dodržovat

SEO optimalizace u webových stránek založených na redakčním systémů WordPress je vcelku jednoduchá, když máte k dispozici ty potřebné nástroje. Nástroje však nejsou všemožné, a tak se vyplatí mít obecný přehled o tom, co to optimalizace vlastně je a jakými zásadami se v základu řídí. Z těchto základů vyplývají i tyto zásady:

Jak vidíte, není toho málo. WordPress SEO je možné zvládnout svépomocí, ale jen stěží se přirovnáte kvalitě, kterou by dokázali odvést odborníci z firmy SEOlight s.r.o. Ti totiž ví, jak si u optimalizace počínat, aby výsledek byl opravdu perfektní. Proč se proto trápit s optimalizací, když tu jsou specialisté, kteří ji mohou zvládnout za vás?

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
4.4/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol