Nezapomeňte na sociální sítě

Ohodnoťte post

Byznys provozovaný na internetu nebo aspoň s pomocí tohoto musí nebo by aspoň měl maximálně využít všechny možnosti, jež mu tato globální síť nabízí. Ano, měl by se tu pořídit vlastní web, jenže to je pouhopouhý první krůček vedoucí k potenciálnímu úspěchu, ovšem stále ještě tento úspěch nezaručující.

Takový web totiž logicky nemůže jenom existovat. Tedy může, ale to by nejspíše vážně jenom existoval, bez toho, že by měl žádoucí efekt.

Takovému webu je třeba zajistit náležitou propagaci a podporu spadající třeba pod pojem optimalizace pro internetové vyhledávače, a jak tomuto, tak i dalším aktivitám, jednoznačně prospěje i zapojení sociálních sítí do propagace a podpory podnikání.

Je nasnadě, že sociální sítě nevyhovují přímo realizaci obchodních transakcí. Nedají se tu vyvěsit nabídky s možností si je bezprostředně zde objednat, zakoupit a zaplatit. Ale coby možnost propagace jsou takové sociální sítě přímo ideální. Právě zde se přece setkává velké množství lidí, o nichž jsou tu známy alespoň základní údaje, a tak tu lze tyto oslovit, a to ať už plošně nebo se zacílením na určitou konkrétní skupinu. Dají se zde předvést nejrůznější nabídky, dají se sem vložit doplňující komentáře, dá se tu využít i přímého zapojení těch, kteří tu jsou propojeni, k šíření povědomí a hodnocení toho, co má být nabízeno. A tím se dá do značné míry ovlivnit smýšlení lidí o té které nabídce. A pochopitelně sem lze uložit třeba i zpětné odkazy, přivádějící odsud lidi na propagovaný web.

Díky sociálním sítím se tak mohou o určitém webu s určitou nabídkou dozvědět skutečně mnozí lidé, včetně těch, jimž by se jinak samotný podnikatelský web objevit a využít nepodařilo, a to z jakéhokoliv důvodu. Po sociálních sítích se nabízené výrobky a propagované značky či firmy dostanou lidem skutečně na oči a do povědomí. A to je významné nakročení k tomu, aby se dosáhlo podnikatelských úspěchů.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol