Rychlost je důležitá

Ohodnoťte post

Když u nás byl internet ještě v plenkách, byli jsme za něj rádi a leccos jsme mu odpouštěli. Třeba i to, že načítání stránek, zejména při připojení přes telefonní linku, trvalo celou věčnost. Tehdy bylo hlavní internet vůbec mít a víc se neřešilo.

Ale dnes už žijeme v jiné době a naprostá většina z nás nemá tu trpělivost, aby čekala na to, až se požadovaná stránka načte. Buď to tato zvládne rychle, nebo ji opustíme a zamíříme jinam. Což pochopitelně poškozuje ty, kteří se na nedostatečně rychlých stránkách prezentují.

Ovšem nejen netrpělivost uživatelů internetu poškozuje majitele pomalých internetových stránek. Pomalé stránky škodí třeba i při jejich hodnocení internetovými vyhledávači, což se samozřejmě odráží i v jejich návštěvnosti ze strany těch, kdo je hledají přes vyhledávače.

A tak je třeba načítání takových stránek zrychlit. Což se dá učinit více způsoby, z nichž si některé dokážeme lehce domyslet, ale některé také ne.

A čím že se dají takové stránky zrychlit?

Optimalizací zde umístěných obrázků, ideálnější správou souborů, výběrem optimálního webhostingu, statičností stránek, ukládáním ‚cache‘, GZIP kompresí, snížením počtu prvků na stránce, asynchronním a odloženým načítáním, zamyšlením se nad zakomponováním videí a ovlivněním rychlosti WordPressu.

A proč takto zrychlovat? Má to vůbec smysl?

Určitě má. Taková rychlost má totiž prokazatelný vliv na obchodní výsledky, jichž se s pomocí internetových stránek dosahuje. Čím rychlejší je tu načítání, tím větší bývá i výnosnost. Protože zákazníci nechtějí čekat. A než by si nějakou vteřinu navíc počkali, půjdou raději jinam. A to přece není žádoucí.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol