SEO moz

Jedná se o službu zahrnující mnoho nástrojů určené pro SEO optimalizaci. Jde původem o projekt z USA, který byl založen v roce 2004. Zakladateli jsou Rand Fishkin a Gillian Muessig.

V dnešní době pokrývá SEOmoz, respektive současným názvem pouze Moz, mnoho potřeb profesionálních i amatérských SEO konzultantů a odborníků. SEO Toolbox od Moz zahrnuje například Moz Keyword Explorer, což je zejména vyhledávač klíčových slov, respektive nástroj k návrhu klíčových slov. Ve své podstatě skrývá mnoho dalších zajímavých nástroj k ulehčení práce a zkvalitnění provedení úkonů v rámci optimalizace.

MozPro je nástroj, který umožňuje prohledávat stránky po vzoru nástroje typu crawler. Dokáže také sledovat pozice nebo detekovat a sledovat konkurenční kroky v této oblasti. Kromě toho nabízí Moz také výzkum populárních trendů ve vyhledávání, což je při cílené SEO optimalizaci velmi důležité.

K dispozici jsou jak placené nástroje určené pro SEO optimalizaci, tak balíček označen Free SEO Tools, kde je možné najít nástroje jak pro samotnou optimalizaci pro vyhledávače, tak další marketingové nástroje, které ulehčí podnikání na internetu.

4.9/5 - (7 votes)
Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
4.9/5 - (7 votes)