𐌔 Kolín SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Rovinaté město Kolín. A zajisté se v tomto městě najde spousta uživatelů internetových stránek, kteří by rádi našli i nějaké další. Díky webovým stránkám se spíše zákazníci dostanou k produktům a službám. A aby se dostali i k těm vašim, váš web si zaslouží profesionální SEO optimalizace Kolín.

seo optimalizace

A od toho je na trhu naše firma SEOlight, která nesídlí přímo v Kolíně, ale pouhý kousek v okrese Kutná Hora. Osobní kontakt však není nutný, protože vše společně vyřídíme tak, aby to bylo pro vás rychlé a pohodlné. Ale nebráníme se ani osobní schůzce. Přímo v našem sídle po společně domluveném termínu.

Jak se tedy z pohodlí domova dá SEO optimalizace vyřešit?

Můžete nám jednoduše zavolat na číslo 724 761 988 nebo napsat na email michal.kuchar@seolight.cz. Seznámíme vás s tím, co vlastně děláme, a co můžeme udělat pro vaše internetové stránky. Předem vás seznámíme s cenou služeb. Našim cílem je získat pro vás místa na seznam.cz a google.cz.

Co všechno tedy děláme?

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – získáte od nás seznam klíčových slov přímo pro váš web

SEO analýza – váš web si s vaším svolením dovolíme zkontrolovat a nastavit, aby šlo vše, jako po másle

Off-page faktory – linkbuilding

Revoluční PR články – uživatelé internetu pořád čtou a my píšeme originální texty, které budou obsahovat klíčové slovo a zpětný odkaz s vaším webem

Tematické PR články – někdo hledá konkrétní téma, a tak píšeme i takové texty na určité weby, kde se zvyšuje šance na úspěch

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – provedeme vše od klíčových slov, až po zpětné odkazy

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů