Tematické PR články

Stále se zlepšující algoritmy vyhledávačů se projevují nejen zvyšujícími se požadavky na nastavení webových prezentací, ale i na kvalitu samotného linkbuildingu. Maximálního efektu dosáhneme nejen použitím originálního textu a umístěním na kvalitní web, ale i dodržením tematičnosti odkazujícího webu.

Tématické PR

Mimo revolučních PR článků Vám nově nabízíme tematické PR články s větším efektem. Hlavní rozdíl je ve webech, na kterých získáte zpětný odkaz. U tematických PR článků využíváme tematické oborové magazíny, blogy. Díky tomu dosáhneme většího efektu a nakoupený zpětný odkaz je kvalitní a relevatní. Tyto zpětné odkazy jsou pro google.cz ideální.

Výhody tematických článků

+ větší efekt na google.cz i seznam.cz.
+ větší síla i do budoucna s ohledem na tematičnost

- minimální cena tematického PR článku je od 1000 Kč (včetně napsání a publikace)

Aktuálně tematické články dosahují lepšího efektu, ale rozdíl ceny je vyšší. Do budoucna poskytují větší jistotu ohledně síly odkazu. Předpokladem je, že odkazy z obecných webů budou slábnout, odkazy z tematických webů naopak porostou. Pokud tedy máte zájem o kvalitní a dlouhodobě úspěšnou optimalizaci, je na čase zvolit naši službu.

Průběh služby "Tematické PR články"

1.      Objednávka – domluvíme se na jednorázovém či měsíčním rozpočtu. Cena různých reklamních ploch je jiná, proto nelze zakoupit určitý počet článků. 
          Dále domluvíme větší počet klíčových slov, na které se budeme zaměřovat.
2.      Copywriter napíše varianty článků a pošleme Vám je ke kontrole.
3.      PR články budeme publikovat na domluvené plochy a zašleme Vám report.

Objednat