20 miliard dolarů za firmu

Ohodnoťte post

Tentokrát odbočíme za světa SEO a tvorby webových stránek, ale nicméně s online světem tato zpráva rovněž souvisí. Během září se udála významná dohoda a to mezi výrobcem multimediálních softwarových produktů Adobe a konkurenční Figmou. Dohoda zní celkem jasně, Adobe kupuje Figmu za 20 miliard dolarů v hotovosti i akciích, a ta rozšiřuje jeho portofolio nástrojů pro spolupráci.

Adobe uvedl v tiskové zprávě, že společně obě dvě společnosti přehodnotí budoucnost kreativity a produktivity. Určitě se zaměří na rychlost a posunou tak design produktů, čímž mohou dokonale inspirovat globální komunitu tvůrců, designérů i vývojářů. Když se sloučí tyto dvě společnosti, tak je možnost obrovské a rychle rostoucí tržní příležitosti. Což samozřejmě přinese velmi dobrého pro klienty, akcionáře a dokonce i samotný průmysl.

A jak se k tomu staví spoluzakladatel a generální ředitel Figmy Dylan Field?

V tiskové zprávě uvedl: „Máme obrovskou příležitost urychlit růst a inovace platformy Figma s přístupem k technologiím, odborným znalostem a zdrojům Adobe v kreativním prostoru. Navíc budeme mít příležitost znovu si představit, jak by nejlepší kreativní nástroje mohly vypadat v rámci technologického balíčku Figma.“

Dále uvedl: „Máme v plánu pokračovat v provozování Figmy tak, jak jsme ji vždy provozovali – pokračovat v tom, co věříme, že je nejlepší pro naši komunitu, naši kulturu a naše podnikání. Adobe je hluboce odhodlána udržet Figmu v autonomním provozu.“

Jak je vidět i on plně souhlasí s následujícím krokem. Možná vás může zajímat, zdali Adobe v budoucnosti zařadí Figmu do své sady Creative Suite. A protože o tom nepadlo prozatím ani slovo, tak je to otevřené téma, nicméně pokud k tomu dojde, tak vás to nijak nepřekvapí, protože budete vědět, jak to tenkrát bylo společností Adobe a Figmou. 

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol