Ať je váš obchod vidět

Ohodnoťte post

Každému obchodníkovi na internetu jde o to, aby měl dostatek zákazníků. V tomto se internetoví podnikatelé neliší od těch ostatních, od těch, kteří jsou se svými zákazníky v bezprostředním, osobním kontaktu. Ale odlišnost je tu v tom, jak zařídit, aby si možní zákazníci takových nabízejících podnikatelů všimli. Ani na internetu totiž není získání si přízně veřejnosti snadné, a jakkoliv by se mohlo zdát, že se tam slaví úspěchy automaticky, protože je tam možných zákazníků víc než dost, skutečnost je jiná. Mnoho podnikatelů nemá na internetu ani tolik zákazníků, kolik jich mají podnikatelé z reálného světa, kteří se mohou spolehnout jen na lidi žijící v jejich okolí, v dosahu.

Internet prostě nabízí potenciálně dost zákazníků, jimž ale v naprosté většině případů neukazuje cestu právě na web toho, kdo to nabízí a kdo by si u sebe dostatek zákazníků přál. A oni tak končí i u docela jiných nabídek, případně hledání toho pravého vzdají. A pak by internetoví podnikatelé vyšli naprázdno, kdyby neměli na kom si vydělat. A tak se musí těm hledajícím, potenciálním zákazníkům, ukázat ten správný směr. Nabídka se jim musí naservírovat jako na podnose, aby jim neunikla. A co je k tomu potřeba? Propagace a optimalizace pro internetové vyhledávače.

Reklamních agentur a jiných propagátorů je dost a reklamu si u nich tedy lze jednoduše zaplatit. To pochopí každý. Ale jak je to s tou optimalizací pro internetové vyhledávače? Jak tato funguje a jak si ji zajistit, a to pochopitelně v patřičné kvalitě? O tom už nemá leckdo ani potuchy. A ani ten, kdo už o ní někdy něco slyšel, nemá vesměs dostatečně kvalitní a ucelené informace, a tak by marnými pokusy o SEO, které by končily nezdarem, jenom ztrácel čas. A to není určitě nezbytné. Aspoň dokud je tu SEOlight, firma, jejíž profesionální zaměstnanci se postarají o dokonalou optimalizaci komukoliv, kdo o ni projeví zájem.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol