Bez klientů to nikdy nepůjde

Ohodnoťte post

Tím, čím by byl klasický kamenný obchod bez zákazníků, je na internetu web, jenž se potýká s nedostatečnou návštěvností. Tedy jde o výtvor, který se může tvářit i sebedokonaleji a který může nést nabídku, jakou by internetová veřejnost ráda využila, jenže nezavítává-li na něj nikdo, nedochází ke splnění toho, co by mělo být takovým webem splněno.

A k čemu by byl někomu web, který by měl veřejnost informovat, ale nikoho by neinformoval? K čemu by byl internetový obchod, ve kterém by se pro nedostatek zájmu lidí neobchodovalo? Pochopitelně k ničemu.

A aby web fungoval tak, jak má, když už si dal někdo tu práci a vytvořil ho, je tu optimalizace pro internetové vyhledávače, která mu pomůže s tím, aby se na internetu prosadil, aby se vynořil z moře šedivého průměru a stal se veřejností přímo obletovaným a využívaným.

SEO, tedy optimalizace pro internetové vyhledávače, je tu od toho, aby učinila z webu, který má své nedostatky, web daleko dokonalejší, takový, jenž bude co nejpřesněji odpovídat nárokům, jež kladou na weby internetové vyhledávače. Protože to díky vyhledávačům jsou dnes weby nejčastěji navštěvovány nebo právě naopak. To vyhledávače tím, jak prezentují veřejnosti odkaz na určitý web, rozhodují o tom, zda bude tento navštíven a posléze snad i náležitě využit, nebo zda se tak zřejmě nikdy nestane.

Když se web optimalizuje tak, jako tomu má být, stává se ideálem pro vyhledávače, jež ho budou internetové veřejnosti nabízet na předních pozicích, tam, kde si ho každý všimne a mnohý využije. A o to u webů logicky jde.

A proto ti z majitelů webů, kteří se potýkají s nedostatečnou návštěvností, sázejí na takové záležitosti, jako jsou kontrola webu a odstranění jeho nedostatků, správná volba klíčových slov, linkbuilding, copywriting a reklama a propagace, tedy na SEO. Protože díky tomu na internetu zazáří. A o to jde.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol