Bez SEO se zapadne

Ohodnoťte post

Nedá se říci, že ten, kdo podniká na internetu, nemůže podnikat, pokud se zcela vyhne optimalizaci pro internetové vyhledávače. Ale dá se říci, že kdo optimalizaci ignoruje, podniká neúspěšně. A ani maximální útrata za reklamy a jinou propagaci mu nemusí pomoci. Optimalizovat je prostě třeba. Protože jenom tak se lze dostat do čela nabídek internetových vyhledávačů a jenom taková pozice je zárukou, že určitou nabídku najde dost těch, kdo ji hledají.

Ale k tomu je třeba ještě dodat fakt, že není optimalizace jako optimalizace. A protože tato obsahuje tolik různých činností, že by je jeden člověk neměl sebemenší šanci zvládnout, je logické, že amatérská optimalizace podnikatelem samotným nikdy nepřinese takové ovoce jako optimalizace prováděná profesionály. Amatér možná něco zvládne a možná se tím i posune výše mezi odkazy nabízenými internetovými vyhledávači, ale určitě se tím nedostane na top pozice, tam, kde je návštěvnost internetových stránek zaručená.

Zato když se taková SEO přenechá odborníkům, kteří se specializují na její jednotlivé oblasti, je značné zdokonalení zaručené. Nikdy sice nelze přesně určit, na jakou pozici se kdy podaří určitou stránku dostat, protože se mění jak vliv konkurence, tak i pravidla, podle nichž se internetové vyhledávače řídí, a také není nikdy možné optimalizovat ve všech parametrech, které internetové vyhledávače sledují, protože tyto ani nejsou všechny veřejně známé, stejně jako jejich váha při hodnocení, ale tento vzestup už každopádně zaručuje, že se návštěvnost optimalizovaných stránek zlepší.

Ideální zpětné i interní odkazy, nejvhodnější klíčová slova a kvalitní obsah webu a jeho technická dokonalost prostě udělají své. A optimalizovanému webu se bude dařit jako nikdy dříve. Tento zaboduje a nechá své neoptimalizující konkurenty kdesi za sebou, kde už je na rozdíl od něj nikdo hledat nebude.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol