Bez SEO to často nejde

Ohodnoťte post

K tomu, aby se někdo uživil na internetu, je mu zapotřebí v první řadě web. Bez toho se tu podnikat vůbec nedá, ani kdyby chtěl někdo sebevíc. Obchodovat se tu nedá jen tak někde, a kdo tak chce zpeněžit své nabídky, může vsadit třeba na e-shop, tedy internetový obchod, vytvořený na platformě PrestaShop. Který je příhodný pro vedení byznysu, a to především proto, že jde o internetový obchod, který je kvalitní, jednoduchý, lákavý a přehledný.

Ovšem i zde, stejně jako u jiných webů, hrozí mnoha provozovatelům špatná pozice ve výsledcích vyhledávání a s tou související nedostatečná ziskovost či dokonce ztrátovost. Když prostě nemá e-shop zajištěné návštěvníky, nemá ani zákazníky. A bez těch podnikat a obchodovat nelze.

A když se dostatečná organická návštěvnost sama nedostaví, musí se jí napomoci. A to formou optimalizace pro internetové vyhledávače, nabízené především spolehlivými profesionály. Nic proti laikům, ale amatér nikdy nedosáhne tak pozitivních změn, jakých lze dosáhnout odbornými zásahy.

Skuteční odborníci tu sice nemohou zaručit přesně to, jakého stupně zlepšení umístění e-shopu v internetových vyhledávačích se tu dosáhne, ovšem zaručují maximum možného, a to ať už jde o částečné nebo komplexní vylepšení.

U takové SEO je pochopitelně nejprve navržena strategie založená na SEO auditu a analýze klíčových slov, po níž následují potřebné zásahy jak do technických záležitostí webu, tak i do jeho obsahu, které mají dlouhodobý účinek, co se umístění odkazu internetového obchodu ve vyhledávačích týká. Vylepšují se tu on-page i off-page faktory, pak se analyzují klíčová slova, vytvářejí kvalitní zpětné odkazy, interní stejně jako externí, nabízí se tu služby copywriterů, prostě co je určitému e-shopu zrovna zapotřebí.

A když se tu využívají léty prověřené postupy s nejnovějšími poznatky, stačí obětovat i jen pár tisíc měsíčně a vše se stane maximálně dokonalým.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol