Blog není zbytečnost

Ohodnoťte post

Pokud se má dosahovat s internetovými stránkami žádoucích výsledků, je třeba zajistit si tu potřebný počet návštěvníků. Jichž ale bohužel obvykle nebývá dost. I když je nějaká na internetových stránkách zveřejněná nabídka zajímavá a měla by oprávněně vzbudit zájem zástupů lidí, nejednou o ni žádoucí zájem vzbuzen není. A někdy je tato i vysloveně ignorována. A to proto, že si k ní lidé nenajdou cestu.

Inu, kdyby někdo hledal metodou pokusu a omylu, zadával namátkou vymyšlené url adresy a doufal, že se strefí do ideální nabídky, sotva by našel to pravé, a ani internetové vyhledávače neprospívají vždy všem stránkám, a zatímco některé nabízejí hledající veřejnosti tak, že si jich nelze nevšimnout, jiné lehce uniknou mezi tím nabízejícím se pozornosti. A tak je záhodno motivovat vyhledávače k tomu, aby podporovaly právě daný web, a chce to i přimět lidi, aby měli zájem, který se jen tak neztratí. A v obou těchto záležitostech sehrávají pozitivní úlohu i blogy.

Určitě každému z vás, včetně naprostých laiků, dojde, že když má nějaký web svůj blog, na kterém se mohou jeho návštěvníci vyjadřovat, kam může veřejnost psát, je pravděpodobnější, že se sem návštěvníci budou opakovaně vracet. A i když je takový blog určen jenom pro majitele webu jakožto autora příspěvků, může to být zajímavý doplněk hlavního webu, který dokáže vzbuzovat opakovaný zájem.

A nejen zájem. Na takovém blogu se mohou objevovat doplňující informace, které se na web z nějakého důvodu nevejdou nebo nehodí, do materiálů na blogu se dají zakomponovat další klíčová slova a zpětné nebo interní odkazy a podobně. A to prospívá nejen hodnocení od návštěvníků, ale i od internetových vyhledávačů. U kterých slouží i blogy jako významný faktor ovlivňující SEO, tedy optimalizaci pro internetové vyhledávače, bez které se dnes internetoví podnikatelé snad už vůbec neobejdou.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol