Blog se v byznysu neztratí

Ohodnoťte post

Je nezpochybnitelné, že se obchodování na internetu neobejde bez obchodníkova webu, na kterém jsou uveřejněny nabídky a kde se také uzavírají transakce mezi prodávajícím a nakupujícími. Něco takového je tu nezbytné, protože jinak by chyběl takovýto prostor a obě strany by se neměly kde kontaktovat.

Ovšem podobným webem internetový obchod ještě nekončí. Nemůže končit, protože kdyby tím končil, byl by to jeho konec. A to si přece nikdo z byznysmenů nepřeje.

K takovému webu je záhodno přidružit celou řadu dalších záležitostí, jež sice nejsou pro provádění obchodních transakcí bezprostředně určené a ani vhodné, ale přesto zde sehrávají nezastupitelnou úlohu.

Vezměme si třeba takový blog. Neznalý člověk by si možná mohl říci, že je tento obchodníkovi naprosto k ničemu, protože na tom se nevydělává. Ale je tomu tak? Je i není.

Blog sice nepřináší sám o sobě zisk a někdo by ho dokonce mohl považovat za pouhý balast, jenže ve skutečnosti je to náramně důležitá věc.

Na takový blog se totiž dají umísťovat různé nabídky, dá se jím propagovat nějaká značka, dají se jím přilákat návštěvních a potenciální zákazníci, kteří jsou prostě zvědaví nebo kteří se tu případně mohou také podělit o to, co jim v podobném obchodě leží na srdci či v žaludku. Lidi tu lze motivovat, aby si pořídili to či ono, zde zveřejněné texty lze propojovat s jinými marketingovými kanály, lze sem umísťovat žádoucí klíčová slova či zpětné odkazy…

A ani tím ještě není výčet pozitiv blogů u konce. Tyto zároveň přispívají i k vylepšení pozice obchodníkova webu v internetových vyhledávačích, což opět zajišťuje ještě vyšší návštěvnost internetového obchodu a s ní související obrat.

A tak jsou vlastně blogy náramně užitečnými pomocníky, na něž se vyplácí sázet. Protože zákazníků není nikdy dost a každá přivábená duše se počítá. Zejména ve složitých dobách jako je ta naše.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol