zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvítíme si na Vaši návštěvnost

Břeclav SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Byla by škoda, aby vaše webové stránky nebyly vidět ve vyhledávačích. To je přece hlavní účel toho, aby na vaše stránky přišlo, co nejvíce zákazníků. Zajisté i vy chcete pokořit takové vyhledávače, jako je google a seznam. Kdo by také nechtěl? Bez návštěv jsou webové stránky k ničemu. A proto jsou důležité SEO optimalizace Břeclav.

Vzhledem k tomu, že jde o opravdu složitý proces nastavení a nástrojů, nechte to na nás. Jsme firma, která má již léta stálou klientelu a jedním z klientů, kteří budou spokojení, můžete být i vy. Asi vám je podezřelé, že naše sídlo není zrovna vaše krásná Břeclav, ale okres Kutná Hora. V tomto případě je důležité naše působení, které máme právě i v Břeclavi.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – klíčová slova jsou základ pro vyhledávače. Nabídneme vám na míru jejich seznam, který odpovídá obsahu vašeho webu

SEO analýza – kontrola vašich stránek je součástí, aby se odstranilo vše nadbytečné nebo přidalo chybějící

 

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – péče o vaše stránky s kompletními kroky a pravidelnými aktualizacemi

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

A co o nás říkají naši klienti?