Brno SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Dali jste si tolik práce s vytvořením vlastních webových stránek, a teď byste potřebovali spoustu návštěvníků? Důležitý je nejen zajímavý obsah a poutavý design, ale také SEO optimalizace Brno. To znamená, profesionální společnost, která všemu kolem webů rozumí a dokáže dostat zvědavce na vaše stránky. Tak, jako firma SEOlight.

Město Brno není sídlem společnosti, ale pouze místem působení, kam vůbec nemusíte osobně. Stačí vám k veškerým informacím, návrhům a poskytovaným službám email, či telefon. Ale pokud preferujete spíš osobní kontakt, dá se domluvit i na schůzce osobní.

Našemu profesionálnímu týmu a nabízeným službám jde hlavně o vaší spokojenost a viditelnost.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – základ celého úspěchu, protože díky nim se o vašich stránkách a jejich obsahu lidé dozvědí

SEO analýza – podíváme se na vaši webovou stránku a profesionálně vše nastavíme

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – balíček kompletních služeb a bez starostí

Jedině vysoká profesionalita a individuální přístup ke klientům, dokážou i nemožné

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?