Česká Lípa SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

K vašemu podnikání i soukromým účelům jsou vhodné i webové stránky. Zvednou vaší důvěryhodnost a profesionalitu a získáte si přízeň klientů, zákazníků, ale i čtenářů. Ale co se stane, když web neprojde profesionální SEO optimalizací Česká Lípa? Vaše stránky nebudou viditelné ve vyhledávačích, a tím bude nízký i počet návštěv.

Aby se vaše investice do webových stránek vyplatila, tak o optimalizace se postaráme my. Na základě informací a požadavků od vás a na základě našich zkušeností a dovedností, se bude váš web vyjímat na seznam.cz a google.cz. I když nesídlíme v České Lípě, jsme vám k dispozici i tady.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – váš web si dovolíme dle potřeby nastavit, abychom zabránili nedostatkům

Návrh klíčových slov – na klíčová slova reagují vyhledávače a my vám vytvoříme jejich návrhy

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – postaráme se o vše kompletně za výhodnou cenu.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?