Český Těšín SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

V dnešní době je velice jednoduché nechat si vytvořit vlastní webové stránky, ať už pro účel prodeje, či zajímavých informací a diskuzí. Jen se občas nedaří je zviditelnit tak, jak by si sám majitel přál. Každý web totiž potřebuje profesionální péči a SEO optimalizace Český Těšín, aby se dostal na přední příčky vyhledávačů, jako google a seznam, a tím byla zajištěna i dlouhodobá návštěvnost.

V těchto případech se máte možnost obrátit na nás a využít naše služby, které provádíme individuálně, dle potřeb klientů, profesionálně, a i když nemáme sídlo v Českém Těšíně, ale o nějaké kilometry dál, tak naše působení to nijak neovlivňuje.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – kompletní kontrola vašeho webu pro případné úpravy a opravy

Návrh klíčových slov – nabídka klíčových slov, která jsou pro vyhledávače i váš web prioritou

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – za výhodnou cenu balíček kompletní péče o váš web

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?