Chcete se svým webem uspět?

Ohodnoťte post

Když se chce někdo se svým webem prosadit, když chce s tímto dosáhnout optimálních výsledků, musí se postarat o jeho vylepšení, o dosažení ideálních charakteristik odpovídajících co nejvíce požadavkům internetových vyhledávačů. Protože jenom dokonalá pozice mezi jinými odkazy, které jsou vyhledávači nabídnuté uživatelům internetu, dává naději na dosažení žádoucích výsledků.

Jistě, výsledků se tu dá dosáhnout různými metodami, ale k těm nejzásadnějším bezesporu patří SEO a PPC.

Že vám tyto dvě cizojazyčné zkratky neříkají mnoho nebo třeba ani nemáte tušení, oč jde? Pokud je tomu tak, můžeme to spolu nyní napravit.

SEO je zkráceným označením pro optimalizaci pro internetové vyhledávače. Jejím úkolem je sledovat to, co internetové vyhledávače od webů očekávají, co na těchto hodnotí a podle jakých kritérií pak rozhodují o tom, co a jak bude veřejnosti představeno, a na základě toho pak zdokonalovat optimalizované weby s cílem dosáhnout s nimi co nejlepších výsledků. Což je pověstný běh na dlouhou trať, který nepřináší významné změny k lepšímu hned, ale postupně. Ovšem na druhou stranu je pak takový dosažený efekt poměrně dlouhodobý, což činí optimalizaci výhodnou z dlouhodobější perspektivy.

PPC jsou naopak reklamy financované úměrně těmito dosahovaným výsledkům. Kolik zájemců tyto dokážou oslovit a přimět k žádoucí akci, tolik si také jejich poskytovatelé vydělají, a jsou tedy zainteresované na tom, aby byl jejich efekt co největší a nejrychlejší. Což se majitelům propagovaných webů hodí, pokud je třeba dosáhnout pozitivních změn rychle a jistě.

A co mají dělat majitelé webů, kteří chtějí se svým působením na internetu uspět rychle a dosahovat optimistických výsledků dlouhodobě? Ti by prostě měli vsadit na obojí. I na SEO, i na PPC. Protože právě tato kombinace jim může zaručit, že nezapadnou v záplavě konkurenčních nabídek.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol