Chomutov SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Dostat se do povědomí s nabídkou produktů, či služeb nebývá jednoduché. Strávíte mnoho času reklamou, prezentacemi, oslovováním, až vás napadnou webové stránky. Ale ani to ještě neznamená, že se zákazníci o vás dovědí. Aby vaše stránka dosáhla potřebný úspěch, je zapotřebí SEO optimalizací Chomutov. Nevíte, o co se jedná?

Jedná se o zvednutí vašich webových stránek na takovou úroveň, aby byly na předních místech ve vyhledávačích, jako je google.cz a seznam.cz. Postaráme se o vaše požadavky, protože jsme firma SEOlight, která má letitou tradici a nepotřebujete za námi jezdit do Chomutova, to je jenom působiště našich služeb

 

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – váš web projde naší kontrolou, sdělíme vám, co by bylo dobré změnit a s vaším souhlasem to rovnou i uděláme

Návrh klíčových slov – klíčová slova nejsou žádná banalita, ale důležitý prvek optimalizací. Slova navrhneme a vy si z nich vyberete

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – kompletní optimalizace webu, včetně úprav za výhodnou cenu.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?