Cílená reklama s prokazatelnými výsledky

Ohodnoťte post

 PPC reklama dnes není neznámou pro nikoho, kdo se pohybuje v online marketingovém světě. V podstatě je to zkratka z anglického slova pay-per-click a znamená to, že se jedná o platbu za proklik. Ten kdo podá tuto inzerci, tak bude platit pouze za to, pokud uživatel klikne na tuto reklamu ve vyhledávačích, na sociálních sítích nebo prakticky kdekoliv, kam se umístí. Jedná se o jednu z velmi efektivních forem, jak přilákat nové zákazníky na svoje webové stránky nebo do e-shopu. V České republice jsou dva hlavní PPC systémy, které jsou samozřejmě plně využívány. Je to Google AdWords a Seznam Sklik. Takto skvěle funguje i dobře nastavená reklama na známém Facebooku nebo dalších systémech pro real time bidding.

Co PPC nabízí?

Všechny benefity jsou podpořeny nenucenou reklamou a v podstatě správným zacílením na koncového zákazníka.

Můžete ovlivnit svoji pozici i způsob reklamy

Sami si můžete určit, jakou pozici chcete. Chcete být na prvních příčkách nebo vám stačí nižší úroveň? Na řadu musí nastoupit kvalita reklamy, a pokud budete mít perfektní PPC reklamu, tak se nemusíte obávat přední pozice. AdWords i Sklik předně vyhodnocují kvalitu reklamy. Je důležité se zaměřit na shodu klíčového slova, rovněž text reklamy a také odpovídající cílovou stránku. Specialisté na SEO a PPC reklamu vám mohou pomoci být úspěšnými a inzerovat mezi prvními a to i v případě, že nemáte příliš vysoký rozpočet určený pro reklamní kampaň.

Navíc například Sklik zaznamenal větší nárůst do videoreklamy, než v předešlých letech. Není divu, že se díky tomu změnil začátkem roku 2021 způsob započítávání zobrazených metrik, zvláště u Shopping kampaní. Nově se budou zobrazení započítávat až ve chvíli, kdy dojde k reálnému zobrazení této reklamní zóny. Uvidíme, co všechno nového se bude odehrávat na scéně reklamních kampaní, jejich investic a návratnosti. Jedno je jisté, bez reklam to rozhodně nepůjde.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol