Co je SEO modul

5/5 - (5 votes)

Webové stránky založené na publikačních platformách WordPress, Joomla a jim podobné, musí mít kvalitně vyřešenou SEO optimalizaci. Má-li být web vidět, je optimalizace pro vyhledávače naprostá nezbytnost. Pro tyto případy vzniklo mnoho různých nástrojů, které se souhrnně označují jako pluginy. Jsou to volně stažitelné nástroje pro zmíněné publikační platformy, které dokážou zastat práci zkušených SEO konzultantů, ale jen do nějakého rozsahu.

Pochopit, co je SEO modul, není složité, avšak jiné je to s pochopením funkce a vůbec toho, zdali jde o efektivní nástroje nebo nikoliv. Každý, kdo se v této oblasti pohybuje delší dobu, by vám mohl povědět, že tyto nástroje sice ulehčí práci, ale rozhodně nemohou nahradit individuální přístup, který lze očekávat od lidského SEO specialisty.

Automatizované nástroje, které však neumí všechno

Zásuvné moduly neboli pluginy jsou užitečné hned z několika důvodů. Můžete s nimi například provádět SEO analýzy, jejichž výsledky okamžitě uvidíte a můžete s nimi tedy nějak pracovat. Plugin proto dokáže odhalit chybu, která by vašemu webu rozhodně neprospěla. Stejné je to i s vkládáním metadat, což je další z funkcí, které jsou skryté v šikovných pluginech. Zajímavou funkcí je i analýza klíčových slov, kdy po jednoduchém zadání zjistíte, kde by měla být umístěná klíčová slova, se kterými na dané stránce pracujete.

Jak můžete vidět, pluginy obsahuje mnoho zajímavých funkcí, které se zdají být bezchybné, ale realita je taková, že skutečně bez externí pomoci zkušeného specialisty je tato optimalizace pouze poloviční.

Yoast jako nejznámější plugin?

WordPress je platforma, která je využívána miliony webmastery po celém světě. Díky tomu existuje opravdu mnoho pluginů, které lze ve spojitosti s touto platformou využívat. Příkladem takového zásuvného modulu je i Yoast. Právě tento nástroj je ideální odpovědí na otázka, co je SEO plugin. Splňuje totiž vše, co by od něj mohl člověk očekávat:

  1. Jednoduchost = Uživatelské rozhraní je přehledné, a proto práci s tímto nástroje zvládne i začátečník.
  2. Universálnost = Díky mnoha různým nástrojům si každý člověk najde to, co právě potřebuje, ať už to je analýza klíčových slov nebo kontrola pozic při vyhledávání.
  3. Dostupnost = Tento zásuvný modul je jednoduše stažitelný, a proto s ním může vylepšit své stránky naprosto každý.
  4. Rozsáhlost = Yoast zahrnuje opravdu mnoho praktických a užitečných funkcí, které se při realizaci SEO opravdu hodí.

Zlepšovat pozice při vyhledávání pomocí SEO pluginů je účinné, ale pamatujte, že jen do nějaké hranice. Dále je nutné využít služeb SEO specialistů, kteří znají metody, kterými lze pozice při vyhledávání ještě zlepšit. Máte-li pocit, že byste pomoc specialistů využili, určitě kontaktujte firmu SEOlight s.r.o, která si poradí i s náročnou optimalizací webové stránky se silnou konkurencí.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (5 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol