Co je to internet marketing?

5/5 - (1 vote)

Internet marketing je sám o sobě snadno vysvětlitelný pojem. Jedná se o souhrn všech marketingových aktivit, které jsou provozovány na internetu. Je to jasné jako facka. Ovšem pokud se do této problematiky ponoříme hlouběji, zase až tak jednoduché to také není. Protože se pod tento pojem dá zahrnout kdeco.

Patří sem třeba soubor různých internetových nástrojů, jež se navzájem podporují a tím dosahují synergického efektu. K těmto patří třeba

Do oblasti internet marketingu patří ale i technologie, které jsou tu nezbytné, jako

A ani povědomí o tomto všem ještě nikomu nezaručuje zdar v tomto oboru marketingu. Protože už dávný filosof tvrdil, že nelze dvakrát vstoupit do téže řeky, a pro internet to platí obzvláště. Tento přináší neustále nové technologie či trendy v grafice, mění se aktivity konkurentů i chování uživatelů.

A jen taková internetová marketingová koncepce, která s tím počítá a adekvátně na to reaguje, má naději na úspěch. Ovšem slaví-li tato úspěch, je více než důležitá. Protože pak je tato často jedním z nejúčinnějších nástrojů podpory prodeje. A to je významná věc.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol