seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvítíme si na Vaši návštěvnost

Co ukazuje na internetu směr?

Kdyby majitel nějakého webu viděl, jak vypadá návštěvnost na internetu, možná by se třeba i zlostí ukousal. To když by viděl, jak lidé zavítávají třeba i na všechny cizí weby v okolí toho jeho, jenom právě jeho nabídku nechávají nepovšimnutou. Bylo by to k zlosti, a to zcela pochopitelně, protože na takové návštěvnosti závisí vlastně vše, co se takového webu a jeho fungování týká. Tam, kde nejsou návštěvníci, není ani možnost něco propagovat, tam se nedají uzavírat obchody a vydělávat, prostě nic. Web, který zůstává stranou jakéhokoliv zájmu, je odsouzen k nezdaru.

Kéž by se tak ve výše zmíněném případě majitelé ostatních webů slitovali nad naším nebožákem a řekli svým hostům, ať nakouknou i k němu! Kéž by někteří z těch, kdo navštěvují jiné nabídky, nějakou shodou okolností zavítali i sem!

A ono to vlastně není žádnou utopií. Toho se dá skutečně dosáhnout. Jenže majitelé jiných webů pochopitelně nezačnou posílat osobně své hosty jinam, zejména když u nějakého nenavštěvovaného cizího webu ani nevědí, kam a proč.

S majiteli takových dost hojně navštěvovaných webů se totiž v některých případech dá dohodnout. Tito mohou být svolní k umístění zpětného odkazu, směřujícího na jiný web, na webu vlastním. Obvykle se tak činí pochopitelně za určitých oboustranně výhodných podmínek, ale dá se toho dosáhnout.

Člověk se může dohodnout s někým jiným na tom, že si na jeho web umístí svůj vlastní odkaz, s tím, že mu za to dejme tomu zaplatí. Ale nemusí tu jít jenom o peníze, možná je pochopitelně i vzájemná výměna takových odkazů i jiná dohoda. To podle okolností.

A pokud je takový odkaz umístěn na dostatečně navštěvovaný web, někoho jistě zláká k tomu, aby se nechal přesměrovat. A když je někdo takto přesměrován na web obsahově blízký tomu, ze kterého přichází, a když je tu dost zajímavá nabídka, může to přinést efekt. A to nejen efekt bezprostřední. Protože taková tvorba zpětných odkazů, cizím slovem linkbuilding, ovlivňuje i optimalizaci pro internetové vyhledávače. A ta pak rovněž nabízí v otázce návštěvnosti cenné služby.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol