Co usnadňuje optimalizaci?

Ohodnoťte post

Kdo z majitelů podnikatelských webů oplývá dostatkem finančních prostředků, může si dovolit nechat optimalizaci svého webu na profesionálech. Prostě si zaplatí za to, že odborníci (v ideálním případě na slovo vzatí) udělají všechny žádoucí změny, jež k takové optimalizaci patří, a tím si zajistí posun odkazu svého webu v internetových vyhledávačích vpřed docela jednoduše, bez námahy a potřeby tomu rozumět.

Jiní lidé si ale něco takového nechtějí dopřávat, případně si to nemohou z ekonomických nebo jiných důvodů dovolit. A ti pak optimalizují sami. Nebo se o to aspoň pokoušejí. A aby to zvládli s co nejméně potížemi, financují si pro tento účel placené SEO nástroje, které jim nabízejí různé prospěšné funkce a služby.

K nejfrekventovaněji používaným nástrojům z této kategorie patří bezesporu Ahrefs a SEMRush. A proč právě ty?

Ahrefs patří jednoznačně mezi ty nejdoporučovanější online nástroje týkající se optimalizace pro internetové vyhledávače. Jeho význam spočívá v tom, že nabízí značně rozsáhlou databázi indexovaných stránek a nabízí analýzu SEO, jež napomáhá lepšímu umísťování se v internetových vyhledávačích. A nabízí třeba i možnost sledovat zpětné odkazy konkurence a inspirovat se tak ostatními při vlastní SEO. Také se díky němu dají hodnotit stránky webu podle jejich výkonnosti nebo kontrolovat a opravovat nefunkční odkazy na optimalizovaném webu.

Nu a SEMRush je nástrojem, který umožňuje jednoduše hodnotit stav SEO webu a odhalovat žádoucí změny a nové možnosti zlepšení. Dokáže také vzájemně analyzovat různé domény a porovnávat se s konkurenty, srozumitelně seznamuje s údaji o vyhledávání na webu a návštěvnosti, porovnává klíčová slova na různých webech a nabízí vylepšení výkonu optimalizovaných webových stránek. A díky němu tak lze mít přehled o fungování webu a potřebě jeho úprav.

A byť ani používání těchto nástrojů dokonalé úspěchy ve vyhledávání nezaručuje, jedná se o značné zjednodušení práce na SEO. Bez čehož by se optimalizovalo daleko složitěji.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol