Collabim

5/5 - (6 votes)

Tento internetový nástroj se využívá nejenom při SEO optimalizaci, ale také při dalších činnostech, které mají, co dočinění s internetovým marketingem jak takovým. Jde o souhrn dílčích nástrojů, které nejenom, že umožňují realizovat SEO optimalizaci na velmi vysoké úrovni, ale také dovedou provádět analýzy a vytvářet reporty, pokud jde o výsledky.

Collabim nabízí mnoho zajímavých funkcí, z nichž nejpoužívanější je nepřetržité sledování pozic ve výsledcích vyhledávání. Další, neméně využívaným nástrojem, je návrh klíčových slov, což je základ, bez kterého se celková SEO optimalizace neobejde. Další významnou funkcí je hledání vhodných webů, které by bylo možné využít pro budování zpětných odkazů. Od těchto základních nástrojů se odvíjí mnoho dalších. Příkladem je možnost sledovat klíčová slova, na která se soustředí konkurence, případně pak dokáže odhalit zcela nová klíčová slova, se kterými by bylo vhodné v budoucnu pracovat.

Za zmínku stojí také původ tohoto uceleného SEO nástroje. Jde totiž o původní český projekt, což jeho hodnotu nadále zvyšuje, pokud jde o české uživatele. Výkladem hesla Collabim je pak složenina z několika anglických slov: COLLABorate on Internet Marketing activities.

Collabim se využívá ke zefektivnění celé SEO optimalizaci, což znamená hlavně snížení námahy při realizaci optimalizace, dále pak snížení finanční náročnosti nebo zvýšení kvality a zrychlení všech dílčích úkonů v rámci optimalizace.
Nástroj Collabim má řadu spokojených uživatelů, mezi kterými se nachází jak velké firmy zabývající se SEO optimalizací, tak konzultanti nebo odborníci na volné noze. Pro všechny tyto zmíněné osoby znamená Collabim zjednodušení, přitom zkvalitnění, jejich práce.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol