Digitální agentura

3.3/5 - (22 votes)

Jako marketingová agentura může být označena kdejaká firma. Jako úspěšná online agentura však může být označena právě naše firma zabývající se SEO optimalizací. Naše služby však nepokrývají jenom optimalizaci pro vyhledávače, ale také zpracování a nastavení internetové reklamy, a to zejména typu PPC. Kromě toho se však dokážeme vypořádat s tvorbou webu, což v dnešní době není žádná legrace. Samozřejmostí při prezentaci na internetu a reklamě zde je tvorba kvalitních PR článků.

Stále vyšší nároky na kvalitu provedení všech zmíněných úkonů nás neustále pohání kupředu, za což hovoří naše více jak osm let dlouhá zkušenost na poli českého internetu.

Dlouholeté zkušenosti jako záruka kvality?

Každý, kdo přijde s určitými požadavky, může naši PR agentuře důvěřovat. Ptáte se, jak to jenom možné? Odpověď je jednoduchá a zde jsou naše důvody:
– Více jak tisícovka spokojených klientů
– Více než 200 webů v aktuální správě
– Více jak čtvrt milionu vytvořených PR článků
Tyto hodnoty prokazují, že naše PR agentura má smysl. Nejsme přitom rozlehlá internetová agentura sídlící v Praze. Naopak, pocházíme z menšího města, což nám však nebrání realizovat opravdu úspěšné projekty v rámci SEO optimalizaci a online marketingu. Nemusíte proto hledat marketingovou agenturu v Praze nebo Brně, abyste mohli někoho oslovit. Online marketing umožňuje navázat spolupráci i napříč celou Českou republikou, a to i bez toho, abychom jednali osobně a zdržovali se dopravou na místo jednání.

Efektivní domluva na každém požadavku Protože se považujeme za moderní online marketingovou agenturu, můžete s námi veškeré své požadavky, náměty či dotazy řešit prostřednictvím internetové komunikace. Emaily, hovory prostřednictvím Skype nebo třeba volání. Je to jednoduché, a proto může zazářit i firma v zapadlé části České republiky, nikoliv jenom ta z většího města.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
3.3/5 - (22 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol