Důvěřuj, ale prověřuj

Ohodnoťte post

Slibovat dokáže každý z lidí. A to bychom neměli spouštět ze zřetele ani tehdy, když máme zájem o optimalizaci svého webu pro internetové vyhledávače. Protože se najdou specialisté, kteří nám v tomto oboru dokážou nabídnout skutečně skvělé služby, ale zrovna tak jsou tu i ti, kdo umí jenom tahat lidi za nos.

A tak by se měl každý majitel webu zajímat nejen o to, kdo mu co nabízí, ale měl by také následně kontrolovat, zda a jaká práce byla odvedena. Měl by se tedy určitě dožadovat i reportingu.

Každý poskytovatel SEO služeb by měl otevřeně informovat svého zákazníka o tom, co vlastně bylo za zaplacené peníze uděláno. A to hodně detailně. Každý klient by měl být informován o tom, co bylo při optimalizaci jeho webu změněno či přidáno a co bylo uděláno mimo webové stránky s cílem dosáhnout lepší pozice v internetových vyhledávačích.

Takový podrobný přehled o tom, za co zákazník u optimalizace zaplatil, musí obsahovat úplný soupis všeho, co bylo učiněno, a to v takové formě, aby zákazník dokázal pochopit, co a proč se tu děje, plus tu mají být v některých případech podle dohody i informace o tom, jaké aktivity v rámci takové optimalizace proběhnou v následujícím období, v příštích týdnech či měsících, či informace o změnách strategie v cílení na určitá klíčová slova. A žádoucí jsou i data z nové analýzy SEO, exportovaná ze specializovaných analytických nástrojů, informace o změnách pozice, sledovanosti a konverze.

Zkrátka a dobře by mělo být zřejmé, že se tu jenom nevyhazují peníze oknem, že je za tyto odváděna žádoucí práce.

A jak takové SEO reporty vypadají? To je různé. Žádná univerzální podoba těchto neexistuje a tyto se tak liší třeba podle charakteru projektu a stanovených cílů. Ovšem jedno tu musí platit vždy. Že je třeba zajímat se o to, jak jsou výsledky a činnosti prezentovány. Zda se tu nemanipuluje s fakty s úmyslem vypadat lépe, než jaká je skutečnost.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol