Frýdek Místek SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Myslíte, že pro úspěch stačí pouhé vytvoření webových stránek? Není potřeba nic víc udělat, pouze denně kontrolovat, jestli někdo vůbec na nich byl? Může se totiž také stát, že při nesprávném nastavení to budete pouze vy, kdo vám bude navyšovat číslo v počtu návštěv. A to si přece nikdo nepřeje. Je dobré zvážit profesionální pomoc, která řídí SEO optimalizace Frýdek Místek.

S nastavením webu vám s radostí pomůže expert na optimalizace SEOlight. Žádný nováček na trhu, ale dlouholetý profesionál, který sice nesídlí ve Frýdku Místku, ale pomůže vám i tady, díky internetové a telefonické komunikaci.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – náš tým zkontroluje vaše stránky, aby nic nebránilo v jejich postupu nahoru

Návrh klíčových slov – podíváte se na naši nabídku klíčových slov, které odpovídají obsahu vašeho webu, a vyberete ta nevhodnější

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – balíček, kterým získáte kompletní sestavu služeb a nebudete muset pořád na to myslet

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?