Google a mapy

Ohodnoťte post

Rozhodně nemá cenu dlouze rozebírat, o jakou aplikaci se jedná, jelikož je velmi používanou. Jenomže Mapy Google se rovněž zdokonalují a tak se najednou uživatel může snadno dopátrat blízkého hotelu na svých cestách. To je šance pro majitele hotelů a samozřejmě dalších ubytovacích služeb. Mohou totiž svoje podniky a zařízení velmi snadno propagovat právě na tomto místě a tím samozřejmě využít i bezplatný online marketing. Jak se zdá, to by bylo velmi výhodné a rozhodně se nevyplatí otálet. Společnost Google již v první polovině roku 2022 oznámila, že se bude rozšiřovat o bezplatné odkazy na rezervaci ubytování a to rozhodně není vše.

Odkazy fungují skvěle

Je pravdou, že již v předešlém roce se v Googlu objevily bezplatné záznamy v rámci vyhledávání ubytovacích služeb. Jenomže tohle je daleko přínosnější služba. Pokud používáte Mapy Google, tak můžete vidět nejen místo, kde se nacházíte, ale rovněž i hotel nebo jiné ubytovací prostory, které máte v okolí. Když na tento odkaz uživatel klikne, tak bude jednoduše přesměrován na stránky, kde může provést rezervaci. Pro majitele ubytovacích služeb je ale další přínosná informace na cestě. Mohou totiž velmi snadno zjistit, kolik lidí se tímto způsobem přihlásilo přes rezervační odkaz a to díky novému přehledu v Hotel Center. Zde se samozřejmě dozví i další podstatné informace a mohou snadno reagovat například na vylepšení svých nabízených služeb.

Mapy Google nabízejí mnohem víc

Mezi další novinky letošního roku patří i informace pro turisty, cyklisty a dokonce i fanoušky festivalů nebo významných koncertů. Získat tak informace nebude vůbec těžké. Snadno si lze naplánovat cestu a ještě k tomu získat cenné informace o místech, které byste mohli navštívit. Například se hodí nejen vizuální pohled na místo, ale také otevírací doba nebo i možné opatření. Díky technologickým pokrokům v oblasti počítačového zaměření a umělé inteligence nebude problém spojit miliardy fotografií ze Street View a satelitních snímků. Takto by vznikl komplexní digitální model světa.

Dalo by se krásně podívat na čtvrť, památky, restaurace a podobně. Takové zobrazení by mělo bezproblémově fungovat jak na mobilních telefonech, tak ostatních zařízeních, nicméně to nebude dostupné ihned. Zaváděcí služba nás v první řadě dovede do Los Angeles, Londýna, New Yorku, San Francisca a Tokia. Kdy dorazí k nám do hlavních lokalit, to je zatím ve hvězdách, ale i tak máme se na co těšit.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol