Google zredukoval podporovaná strukturovaná data

Ohodnoťte post

Pokud jste se spoléhali na test, který vás upozorňoval na chyby, tak to pro vás může být zklamáním. Došlo k odstranění rovnou 12 typů strukturovaných dat. Test rozšířených výsledků již vám nepomůže. Tato odstraněná data totiž nebudou nadále již zobrazována a ani podporována.

Co bylo odstraněno:

HowTo:

description field – jedná se o pole popisu

QAPage:

mainEntity.suggestedAnswer.author
mainEntity.dateCreated
mainEntity.suggestedAnswer.dateCreated
mainEntity.acceptedAnswer.author
mainEntity.acceptedAnswer.dateCreated
mainEntity.author fields

SpecialAnnouncement:

Další doplňující data

Provider
audience
serviceType
address
category fields

Je potřebné data ze stránek odstranit?

Pokud chcete, tak můžete tento krok udělat, nicméně není to zcela nutností. Od Googlu můžete s jistotou očekávat, že je přestal zohledňovat, ale nevadí mu. Je jen na každém z vás, zdali se rozhodnete tento dnes již zbytečný kód odstranit. Je ale zapotřebí i vědět, pokud jste tyto typy strukturovaných dat používali a čas od času na vás vyskočilo hlášení o chybě, tak bohužel tohoto upozornění se již nedočkáte. Google vás na chyby tohoto typu již nebude upozorňovat.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol