Havířov SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Máte web, na kterém nabízíte zajímavé čtení, produkty, či se snažíte nabízet služby? Začali jste dobře, protože jak jinak by se lidé o vás dozvěděli, než právě přes tolik navštěvovaný internet? Jenomže často přichází zklamání v podobě toho, že se k vám málo návštěvníků dostane. Proto je důležité využívat SEO optimalizace Havířov.

Jestli vám to ještě nic neříká, tak naše firma SEOlight vám vše vysvětlí a pomůže nahlédnout do tajemství toho, jak je možné, že má někdo tolik návštěv na webu, ale vy ne? Nemusíte do Havířova, protože sídlo zde nenajdete. Působíme všude tam, kde nás je potřeba a využíváme pohodlnou a moderní komunikaci, jako email a telefon.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – prvním krokem je zhodnocení vašich stránek, odstranění nedostatků a správné nastavení

Návrh klíčových slov – ve druhém kroku vám sestavíme seznam klíčových slov, která budou vytvořená na základě obsahu vašeho webu, a vy si vyberete

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – postaráno kompletně o všechno bez toho, abyste si vybírali služby jednotlivě

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?