I e-maily mohou podporovat

Ohodnoťte post

Když přijde řeč na optimalizaci pro internetové vyhledávače, mohou zaznívat skutečně různé záležitosti, jež se jí mohou týkat. A ať už zazní kdeco, klidně i něco naprosto odlišné, může se ukázat, že je to pravda. Protože toho, co může někomu podpořit jeho internetovou nabídku, může být skutečně hodně. To není jenom to první, co asi každého napadne a čím je reklama.

Dobrým pomocníkem leckoho z těch, kteří na internetu někomu něco nabízejí, může být klidně i e-mailing. Což sice může leckomu zavánět cizím neznámým pojmem, jenže když se nad tím zamyslíme, lehce zjistíme, že tomu tak není. Že jde vlastně o činnost, kterou možná dělá kdekdo i dnes a denně, jen si to neuvědomuje a činí tak v omezeném rozsahu.

Protože co je to ve své podstatě e-mailing? Ano, jde o kontaktování těch, kdo by byli pro někoho žádoucími partnery, prostřednictvím elektronické pošty. Přičemž to má ale pochopitelně i svá specifika, a ne každé poslání e-mailu je automaticky hned e-mailingem.

E-mailing je totiž rozesílání elektronické pošty mající klidně jak informativní, tak i propagační nebo zjišťovací význam. A to vše se hodí, když se to činí optimálně, protože to vše může nakonec podpořit nějakou tu nabídku na některém webu.

Rozesíláním e-mailů se tedy mohou majitelé webů třeba připomínat těm, o kontakt s nimiž mají zájem. Když někomu přichází od někoho e-maily, je logické, že nebude odesílatel zapomenut. Ovšem je třeba tak činit s rozumem, aby se takové připomínání se nezměnilo v obtěžování a z prospěšných e-mailů se nestal spam. A tak je v první řadě potřeba získat si souhlas od těch, jimž je taková propagační pošta zasílána. A pak je třeba, aby adresáti dostávali touto formou takové nabídky, o jaké mají nebo mohou mít zájem.

A jak na e-mailing ideálně? Třeba tak, že si prodejce vyžádá od kupujícího souhlas s tím, aby mu další nabídky zasílal. Nebo se po koupi zeptá na jeho názor. A tím se leckdo chytí na udičku. A akceptuje e-maily, které ho snad přimějí k počínání, jež bude v budoucnu provozovateli nějakého toho propagovaného webu prospěšné.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol