I SEO vyžaduje analýzu

Ohodnoťte post

Pokud se má s něčím webem dosahovat žádoucích podnikatelských úspěchů, je obvykle nezbytné nebo aspoň žádoucí ho optimalizovat. Tedy dostat web do takového stavu, kdy je tento dost hojně vyhledáván internetovými vyhledávači a předkládán hledající veřejnosti. Ovšem taková optimalizace znamená vylepšování on-page a off-page faktorů, a mají-li tu být napraveny nedostatky, je pochopitelné, že se musí tyto nejprve odhalit. Není logické, aby někdo něco upravoval, pokud neví, zda to úpravy vůbec potřebuje, protože by se mohlo lehce stát, že by dotyčný nakonec třeba i nadělal víc škody než užitku.

A tak je před započetím změn žádoucí provést SEO analýzu. Tu, jež se může stát skutečným základem úspěchu kteréhokoliv webu ve vyhledávačích. Takovou analýzou se totiž přijde na panující nedostatky, které brání webu v jeho pomyslném rozletu, a to je první předpoklad pro to, aby jednou bylo lépe.

SEO analýzu je záhodno provádět jak v oblasti technických parametrů webu, tak i co se týká jeho obsahu, struktury a cílení klíčových slov. Je třeba provést analýzu klíčových slov i struktury webu, je třeba posoudit to, jak vyhovují titulky, popisky a nadpisy, neměla by se opomenout ani rychlost načítání internetových stránek, zdrojový kód či mapa stránek a jejich přístupnost pro vyhledávače. Důležitou otázkou tu jsou i nastavení přesměrování, uzpůsobení stránek pro mobilní zařízení, odkazování a indexace vyhledávači či optimalizace obrázků, cílení podstránek na vhodná slova a další problematiky.

Což ale pochopitelně není všechno v silách amatérů. A proto se v těchto ohledech často nabízí profesionální pomoc, díky níž se každý majitel webu může dozvědět, jaké jsou jeho slabé stránky a na čem je třeba zapracovat.

A profesionálové pomohou rovněž s odstraněním problémů, aby se web zdokonalil z pohledu internetových vyhledávačů a stal se ideálním pro podnikání.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol