I sociální sítě jsou kšeft

Ohodnoťte post

Sociální sítě spojují nebo aspoň dokážou spojovat různé lidi. A není tak vůbec divu, že se už dávno staly objektem zájmu třeba i pro nejrozmanitější typy byznysu. Jistě, pro podnikání jako takové se právě nehodí a nenahradí podnikatelské weby, ale k propagaci je tento nástroj velice užitečný. A protože je tu možné jak propagovat, tak třeba i uveřejňovat různá písemná sdělení a šířit zpětné odkazy, není divu, že už si bez nich nelze snad ani představit ani dokonalou optimalizaci pro internetové vyhledávače.

Vždyť to posuďme.

Optimalizace, to je třeba vytváření a vhodné umísťování zpětných odkazů směřujících lidi na optimalizovaný web. A kde se dají takové odkazy docela bezproblémově uložit a každý, internetové vyhledávače nevyjímaje, si jich všimne? Klidně i na sociálních sítích je takový linkbuilding možný.

Nebo si vezměme reklamní sdělení. Ať už jde o obrazový nebo filmový materiál či něco z pera copywriterů, dá se to právě zde lehce umístit a efektivně rozšířit mezi ty, kteří jsou tu propojeni. A kde jinde by to šlo tak snadno, a tak cenově výhodně, navíc s tím, že se na šíření něčeho podobného mohou podílet i majitelé jednotlivých profilů sami? Což jen tak mimochodem rovněž dodává punc důvěryhodnosti, protože by nám nějaký přítel nebo ‚přítel‘ nepřeposlal něco nežádoucího, že? A navíc se tu dají uživatelé rozdělit podle společných zájmů, názorů a dalších vlastností, což může činit propagaci na sociálních sítích docela adresnou a mířící najisto, dá se tu propagovat celoročně stejně jako jenom sezónně. Dá se tu zkrátka dělat ledacos.

A tak se dá na sociálních sítích propagovat docela rozmanitě, a současně i cenově výhodně. Všimnou si toho lidé i internetové vyhledávače, a je-li tu reklamní kampaň připravena a realizována správně, nabízí i při poměrně malých nákladech důležitý efekt.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol