I technická stránka má význam

Ohodnoťte post

Pokud by si někdo pořídil pouze své internetové stránky, sotva si ho někdo na internetu všimne. A ani naprosto dokonalý obsah, který by si sem majitel takových stránek následně vložil, by nemusel nic znamenat, ani ten by nemusel zajistit dostatečně dobré umístění odkazu takových stránek ve výsledcích vyhledávání. Protože si vyhledávače nevšímají jenom obsahu, ale i technické stránky webů, a i ta sehrává roli při posuzování kvalit jednotlivých internetových nabídek.

A chce-li se tedy někdo na internetu prosadit, nesmí zapomenout ani na optimalizaci svého webu po technické stránce. A že tady může být nedostatků, které brání procházení a indexaci internetových stránek! Problémy tu mohou být i s rychlostí načítání, i se zabezpečením, i s nedokonalým uzpůsobením pro využívání v mobilních zařízeních, situaci mohou komplikovat i chybějící metadata, nefunkční odkazy, duplicitní obsah nebo chyby 404, a v důsledku toho všeho může docházet k horšímu umístění konkrétního odkazu mezi tím, co nabízejí internetové vyhledávače veřejnosti.

Ale s mnohými z těchto problémů se dá něco udělat, mnohé lze odstranit a tím si polepšit. Nefunkčních odkazů se lze zbavit tím, že se přesměrují na jiné stránky daného webu, duplicity obsahu se lze zbavit třeba sloučením obsahu, rychlost načítání stránek se dá vylepšit úpravou velikosti obrázků a dalších na stránkách umístěných médií, minimalizací používání zbytečných skriptů nebo ukládáním často používaných souborů webových stránek do mezipaměti počítačů uživatelů.

Pro zajištění zabezpečení je ideální zajištění šifrování pomocí protokolu https, zálohování webových stránek, používání silných hesel a firewallu pro webové aplikace, pro zajištění přehlednosti dokonalejší struktura webových stránek s jasnými, stručnými a popisnými URL adresami, přehlednou navigační nabídkou a kvalitním vnitřním propojením stránek webu.

I to vše může zásadně ovlivnit pozici webů ve vyhledávačích. A proto se na to nesmí při SEO zapomínat.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol