I Wix lze optimalizovat

Ohodnoťte post

Pokud chce mít dnes někdo svůj internetový obchod, má to prosté. K tomu, aby si ho pořídil, nepotřebuje dokonce ani nějaké ty odborné znalosti z oboru programování. A přesto může mít i člověk neznalý tohoto oboru dokonale funkční a vzhledný web, který mu dokonale poslouží jako internetový obchod. Stačí, když se vsadí na platformu Wix, a je to. Tato platforma založená na cloudu se totiž dá velice snadno spravovat, a dá se na jejích stránkách bez problémů upravovat i přidávat jejich obsah. A proto si na této platformě už kdekdo založil a doposud zakládá třeba i svůj internetový obchod. Kterým si má pochopitelně v úmyslu vydělávat peníze.

Jenže je pochopitelné, že ani Wix není na internetu ničím vzácným a výjimečným, a proto ani u na tomto vytvořených e-shopů není automaticky zajištěná dostatečně vysoká návštěvnost. Protože se ani tyto neobjevují automaticky mezi předními nabídkami internetových vyhledávačů.

A tak se musí i e-shopy na Wixu optimalizovat pro internetové vyhledávače, aby si polepšily a staly se dost využívanými a finančně atraktivními. A jak tato vypadá? Tedy jak má vypadat?

Jako první je pochopitelně nezbytný dokonalý audit předností a nedostatků webu, který by měl být optimalizován. Je třeba odhalit, co tu brání v lepším umístění mezi odkazy v internetových vyhledávačích.

Následuje pochopitelně z tohoto auditu vyvozená strategie optimalizace, která se pochopitelně neobejde ani bez výběru co nejvhodnějších klíčových slov, ani bez kvalitního linkbuildingu, ani bez copywritingu. Což pochopitelně všechno vyžaduje čas a investice. Ale vyplatí se to. Protože se díky takové optimalizaci seženou dostateční zákazníci a podporovaný web se stane i se svým obsahem známějším.

Ovšem je samozřejmé, že není SEO jako SEO. A proto je u ní určitě záhodno dát přednost využití pomoci od profesionálů.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol