Internetový marketing

5/5 - (2 votes)

Online marketing neboli internetový marketing je v současné době velmi populární forma podnikání. Marketing online může mít mnoho podob, avšak v současné době se nejvíce uplatňuje především prezentace produktů nebo služeb při vyhledávání na Google.

Přesto to však není jediná možnost, jak je možné internetový marketing realizovat. Při internetovém marketingu se totiž uplatňují i sociální sítě, které mají na online marketingu nemalý podíl:
YouTube = sdílení obsahu ve formě videosouborů
Facebook = rozsáhlá sociální síť sloužící mimo jiné ke komunikaci mezi uživateli
Instagram = portál umožňující sdílení fotografií a videí svých uživatelů

Reklama v oblasti sociálních sítí funguje opravdu efektivně, neboť reklamu zde umístěnou zpravidla vidí velké množství uživatelů. K úspěchu je však nezbytné vědět, jak se zviditelnit. V současné době, kdy je na internetu opravdu silná konkurence, není zviditelnění zrovna jednoduché. Naštěstí pro tyto účely vznikla disciplína, kterou je SEO marketing.

Jakmile reklama projde takzvanou SEO online optimalizací, stává se rázem efektivnější. To hned díky několika aspektům. Tím nejdůležitějším je ale to, že reklama se stane viditelnější než ta reklama od konkurence, díky čemuž je větší pravděpodobnost pro konverzi uživatele.

SEO je cesta pro každého
Máte-li zájem o kvalitní SEO online marketing, je nezbytně nutné obrátit se na odborníky, jako je naše firma SEOlight s.r.o. Můžeme vám pomoci zejména se samotnou SEO optimalizací a PCC reklamou, což je v začátcích to nejefektivnější, co můžete zvolit.

Samotná SEO optimalizací pak zahrnuje několik dílčích úkonů, které v závěru povedou ke zviditelnění vašeho webu. Je-li vaším cílem být viditelnější než konkurence, pak cesta v podobě SEO a PPC reklamy klíčem k úspěchu.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (2 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol