Jak na tvorbu webových stránek

Ohodnoťte post

Těch, kdo dnes nabízejí nebo mohou nabízet podnikatelům vytvoření jejich internetové prezentace, je celá dlouhá řada. Zabývá se tím kdekdo ve snaze si na sebe tímto vydělat. Ovšem zatímco každý vytvořený web vydělá svým autorům, ne každý pak poskytuje dobré služby i těm, kteří si ho pořizují, aby na něm podnikali. Weby jsou totiž nejrůznější kvality, od absolutní špičky až po prakticky bezcenný brak, a na tom, pro co se internetový podnikatel rozhodne, záleží i jeho budoucí podnikatelské úspěchy či neúspěchy ve virtuálním světě internetu.

Kdo chce uspět, musí tudíž zákonitě sázet při tvorbě webových stránek mimo jiné i na webdesign. Ve kterém by se měly snoubit kvalifikace, kreativita a zkušenosti s realizací velkých i menších projektů. Jenom ti z webdesignérů, kteří dokážou vytvářet zajímavé, nadčasové a uživatelsky přívětivé weby, uspokojí jak ty, kdo si u nich své weby objednávají, tak i ty, kteří na ně zavítávají, aby si zde něco z toho nabízeného (snad) pořídili.

U takových dokonalých webů záleží dokonce i na těch nejmenších detailech, jež se mohou na jejich úspěších podepsat, a proto lze za dokonalé považovat weby, jež jsou přístupné všem uživatelům, snadno použitelné, dohledatelné v internetových vyhledávačích a graficky zajímavé a vyvážené.

Aby se toho dosáhlo, je nezbytné ujasnit si dokonale to, co se od určitého webu očekává a jak se chovají ti, kteří by se měli stát jeho zákazníky. Pak je třeba vytvořit prototyp takového webu, jeho základní koncept, strukturu a informační architekturu a ověřit jeho použitelnost. V průběhu příprav je pak záhodno takový web testovat a zbavovat ho potenciálních nedostatků, až nakonec vznikne srozumitelný, použitelný a pro návštěvníky příjemný web se spolehlivým redakčním systémem odpovídajícím pravidlům webdesignu a internetového marketingu.

A jakmile je výsledný web spuštěn, nesmí se zapomenout ani na jeho dokonalou optimalizaci, která mu zajistí adekvátní návštěvnost.

A to nabízejí jenom kreativní a odvážní tvůrci vybavení moderními nástroji a technologiemi. Jenom stránky od nich nabízejí dobré vyhlídky do budoucna.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol