Jak na zajištění odkazů

5/5 - (6 votes)

Určitě jste se s tím setkali i vy. Byli jste na svém oblíbeném webu, v určité chvíli vás zaujal zde umístěný odkaz, klikli jste na něj a ocitli se někde docela jinde. Myslím na jiném místě internetu, nikoliv že byste se odebrali třeba do kuchyně pro něco k snědku.

Není to nic neobvyklého. Chodí to tak, a to s cílem zajistit si sledovanost různých internetových prezentací. Právě takové odkazy na jiných webech pomáhají nalézt nové návštěvníky a třeba i potenciální klienty.

Dosáhnout takového odkazu na jiném, cizím webu lze různými způsoby.

Aby však takový odkaz fungoval tak, jak má, je třeba dodržovat alespoň několik elementárních pravidel.

Nejideálnější po finanční stránce je vzájemná výměna takových odkazů. Stačí třeba umístit na svůj web odkaz na zajímavý web jiný a následně požádat majitele tímto poctěného webu, aby stejně učinil na oplátku s odkazem naším, načež je třeba sledovat, zda a jak nám bude vyhověno.

Je to sice levné, ovšem také příliš pracné. Protože najít ideální web, na který by se odkaz umístil, zabírá čas, a kladná odezva na nabídku vzájemné výměny odkazů rovněž není samozřejmostí.

A proto se stále častěji upřednostňují jiné formy získávání zpětných odkazů, jako jsou třeba publikace článků nebo nepřímý linkbuilding,

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol