Jak se analyzuje v SEO?

Ohodnoťte post

Už odedávna se říká ono známé ‚důvěřuj, ale prověřuj‘. A proto je i u optimalizace pro internetové vyhledávače žádoucí analyzovat to, co tu sehrává nebo může sehrávat určitou úlohu. Protože jenom odhalením všeho zásadního lze dosáhnout toho, že se bude optimalizovat maximálně efektivně a že to povede k žádoucím výsledkům.

Analyzovat je třeba hlavně následující oblasti:

  1. Web samotný, jeho přednosti a potenciální nedostatky.
  2. Efektivitu a využitelnost tohoto webu.
  3. Konkurenty, jež každý web bez výjimky na internetu má.
  4. Klíčová slova, jež mají napomáhat při optimalizaci a jež je záhodno využívat u PPC reklam nebo při psaní obsahových a propagačních textů.
  5. Zpětné odkazy, jejich počet, kvalitu a optimálnost umístění.
  6. Internetové agentury, jež mohou být angažovány.

Taková analytika by měla předcházet jakémukoliv novému projektu, který se na internetu spouští. Ovšem nejen tehdy. Neméně důležitá je i následně, aby se ověřily úroveň provedené práce a výsledky, jichž tu bylo dosaženo. Protože díky analytice nestřílí žádný z majitelů webů takzvaně naslepo, vyhne se potížím a nedostatkům, které by ho mohly nějakým způsobem poškozovat při internetovém marketingu. I analytika pomáhá dosahování vyšších tržeb a konverznímu poměru webu a pomáhá zbavovat se překážek, jež mohou komplikovat jeho využívání.

Za pomocníka si pak lze v této souvislosti zvolit třeba analýzy od společnosti Comerto, jež často pomohou zabránit neuváženým a ztrátovým investicím a zbytečným či přímo škodícím činnostem, jež pomáhá optimalizovat kampaně, webovou prezentaci i s tímto související parametry. Což je pro online marketing zásadní.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol