Jak se na internetu prosadit?

Ohodnoťte post

E-shopy přibývají na internetu jako houby po dešti a konkurence mezi těmito postupem času sílí a sílí. A byť roste i počet těch, kdo v nich nakupují, může se lehce stát, že bude některý e-shop odsouzen k nezdaru, a to proto, že se mezi těmi ostatními nedokáže prosadit. A jak to napravit nebo tomu ještě lépe předejít? Jak si získat zákazníky a zvýšit tím svoje zisky?

Je to vlastně prosté, když se nad tím zamyslí někdo, kdo dané problematice rozumí. Stačí učinit příslušné kroky vedoucí k úspěchu a tento se dostaví.

A které kroky že to jsou?

Tyto kroky zajistí provozovateli e-shopu nárůst zájmu o jeho web a s tím související ekonomický efekt, který tím bude dosažen. A který je pro úspěšné podnikání nezbytný.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol