Jak se shánějí zákazníci?

Ohodnoťte post

V dobách, kdy se u nás začalo rozvíjet internetové podnikání, panoval mezi mnoha lidmi názor, že je tento typ podnikání předurčený k úspěchu. Zdánlivě všechny výhody byly na straně internetových podnikatelů a pomalu nikdo z laiků si nedokázal představit, že by se takovým internetovým podnikatelům a firmám nedařilo. Co viděl každý, kdo znal ono internetové podnikání jenom povrchně?

A podobných výhod si lidé představovali u internetového podnikání více. A tyto výhody tu vlastně skutečně jsou a znamenají pro internetové podnikatele výhodu. Ale je tu ta potíž, že tu nejsou pouze takové výhody. Živobytí internetových podnikatelů je často také komplikováno, a to odvrácenou stránkou internetu. A tou je skutečnost, že se tu vyplatí podnikání jen tehdy, když zákazníci podnikatelovu nabídku najdou. A aby ji našli, neobejde se to nejednou bez optimalizace pro internetové vyhledávače od SEOlight. Jenom ta je zárukou, že internetové podnikání nezkrachuje kvůli tomu, že lidé určitou nabídku nenaleznou.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol